Deniz Türkçü ile Seminer: HAYATTA NEYİ ISKALADIN ? @ Yazane Co-Working Space

HAYATTA NEYİ ISKALADIN?

Hayatta pek çok alanda başarı sağlamış olsak da bazen ilişkiler, iş, aile, sağlık, maddiyat/para alanlarında takılabiliriz.

Hayatta Neyi Iskaladın? hayatında bir ya da birden fazla spesifik alandaki denemelerine rağmen istediği sonucu alamamış olanlarımız için 3 saat süren bir intensive grup workshop çalışması. Hayatta kaçırdığın ve artık üzerine gitsen de başarılı olamadığın 1 alanı yanında getirmen yeterli. Benim yok diye düşünebilirsin, her zaman bir üstü var yaşadıklarımızın, başka ne istersin hayattan? gelmeden bunu da düşünebilirsin.

Bu çalışmadan neler kazanırsın?

1. YOLUNDAKİ ENGEL BLOKAJLARI FARKEDECEKSİN VE KENDİ KENDİNE BUNLARIN ÜSTESİNDEN GELEBİLİR HALE GELECEKSİN: Para, sağlık, aile, ilişkiler, iş alanlarındaki kendine özel blokajların farkına varıp onları silebilecek, bilinçaltına yeni tohumlar ekebileceksin.

2. UTANÇ DUYDUĞUN ANCAK GERÇEKTEN İSTEDİĞİN ŞEYLER KONUSUNDA NETLEŞECEK VE RAHATÇA İSTEYEBİLECEKSİN: Ne istediğine karar verip netleşebilecek ve bunu kendine hak olarak görmediğin noktaların üstesinden gelebileceksin. İstediğini isteme şeklini değiştirecek, netleşecek ve ne istersen onu isteyebilir hale geleceksin.

3. YENİ OLASILIKLARA AÇILACAKSIN: İçsel blokajlarının farkına varıp, ne istediğinde netleştiğinde bu yönde alabileceğin aksiyonların neler olduğunu fark edecek o yönde yeni olasılıklar yaratmak için ne yapman gerektiğinin farkına varacaksın ve vizyon meditasyonuyla istediğini görsel olarak netleştireceksin.

4. HAREKETE GEÇMEYE BAŞLAYACAKSIN: Seni tutan engelleri farkedip yeni bir mindeset yaratınca harekete geçmeye başlayacaksın ve yapabileceğin ancak yapmadığın şeyleri fark edip harekete geçeceksin.

5. ESNEYECEKSİN: Rahatlık alanının dışına çıkıp esneyeceksin ve yeni olasılıkları fark edeceksin, kendi komünitenin kimler olduğunu bulacaksın

6. KENDİNİ ZENGİNLİK/BOLLUK MINDSETİNE SAHİP İNSANLARLA ÇEVİRMEYE BAŞLAYACAKSIN

7. KENDİNE KENDİN OLMA HAKKINI VERMEYE BAŞLAYACAKSIN

Bonus: 7 GENEL PARA BLOKAJINI FARK EDECEK VE YENMENİN YOLLARINI ÖĞRENECEKSİN

Bonus: EFT (Emotional Freedom Technique) İLE HER İÇSEL BLOKAJI TEMİZLEMEYİ ÖĞRENECEKSİN Elini kalbinin üzerine koy, derin bir nefes al, ve verirken şunu söyle: İşte bu benim zamanım ve hayatımdaki bir sonraki adım için hazırım.

https://www.facebook.com/events/1534625966834407/

1 cevap
  1. Merve deniz
    Merve deniz says:

    Bu seminer nzmana yani hala gecerlimi ? Gelecekde mi ?yili nerde bunun? Bir de telefonla bilgi almak istiyorum cep 05326721544 ararsanjz cok sevinirim.katilmak istiyorum.

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir