KEŞFETMEYİ MERAK ETTİĞİNİZ KALBİNİZİN ARZULARINDAN GEÇİP

GERÇEK KENDİNİZE GİDEN EN KISA VE EFORSUZ YOL İÇİN BURADAN BAŞLAYIN

Deniz’le EFORSUZ YAŞAM STRATEJİ SEANSI

Belki uzun süredir Eforsuz Yaşam Hareketi’ni takip ediyorsunuz belki de hiç duymadınız ama benimle bir şekilde yollarınız kesişti.  Belki söylediğim bir kelime size hitap etti ve meraklandınız daha fazlasını istediniz ya da gerçekten kalpte sizin hayallerinize giden yolda destekçiniz olmamı istediniz. Hangi sebeple karşılaştıysak koçluğun sizin hayatınızda neler yaratacağını merak ediyorum. Bu 1 saatlik seansta işiniz ya da yaşam hakkında mentörlük, takıldığınız noktalarda koçluk ya da koçluk mesleğini kendi işiniz yapmak yada büyütmek istiyorsanız bunun hakkında danışmanlık ile ilgili ve buna benzer pek çok sebep ile ilgili konuşabiliriz. Bu ilk görüşmemizde hayatınızda mevcut sizi tıkayan yada zorlandığınız her hangi bir konu ile ilgili konuşabilir ve sürecinizde sizi hayalinize yaklaştıracak minik ilerlemeler kat etmenizle başlayabiliriz.

Bu seansta aynı zamanda ilerleyen dönemlerdeki birlikte çalışma olasılıklarımızı da konuşabiliriz. Eğer diğer programlarımla da ilgileniyorsanız ya da Eforsuz Yaşamı hayatınıza entegre etmek istiyor ya da daha fazlasını merak ediyorsanız bu seans benimle tanışmanız ve olasılıkları keşfetmek için iyi bir opsiyon.

Sizinle buluşmak ve sizi daha yakından tanımak, hayallerinize giden yolu kolaylaştırmanız için destekçiniz olmak ve işinizi + hayatınızı tam size uygun olarak tasarlamamız için görüşmemizi merakla bekliyorum.  Şimdiden size hayat vizyonunuzu, misyonunuzu amacınızı netleştirmenizi, kolay ve eforsuz bir hayatla uyumlu yaşamanızı ve kalpten samimi yakın ilişkilerle hayatı derinlemesine kalpte yaşayacağınız bir hayat diliyorum.

Bize ulaşmak için : basari@denizturkcu.com

Deniz’le geçen sene ortasında tanışmış ve  yaptığı işi merak ettiğimden yüz yüze konuşup bilgi almıştım. Hayata bakış açısı, eğitimi, vizyonu ve pozitif yaklaşımı çok hoşuma gittiğinden kendisinden koçluk hizmeti aldım.
Hayata dair hayallerimin şekillenmesinde son derece bana yardımcı olan Deniz’in bana ilk başta söylediklerinin belli bir süre gerçekleştiğini görmek ise inanılmazdı. Çalıştığımız süre boyunca benim bile bilmediğim korkularımla karşılaştım, bunları aştım, senelerdir hayalini kurduğum şeyleri yapmaya başladım ve şu anda hayatımın en huzurlu devresini yaşıyorum. Eski çalışma yöntemlerimi Eforsuz Yaşam Hareketi ile daha verimli hale getirdim. Eğer sizde hayatınıza bir yön vermek istiyorsanız ve nereden nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız Deniz ile mutlaka tanışmanızı öneririm.
Murat ErdörDijital Dönüşüm Danışmanı & Keynote Speaker

REFERANSLAR

Kendimi tanıdığımı ve çok güçlü olduğumu düşünürken tamamen farklı bir insan olduğumu fark ettim. Kişiye özel Bireysel Programı herkese öneriyorum çalışan çalışmayan kendini tanıyamayan, sorunları çözemeyen herkese öneriyorum ben Deniz ile büyüdüm ve güçlendim diyebilirim. 9 ayın sonunda yeniden doğdum, artık bendim.

 • Başka insanların fikirlerini önemsemeyi bıraktım, yerine kendi fikirlerimi görmeyi ve değer vermeyi öğrendim.
 • Yokluktan geliyordum sürekli ve Deniz ile yok dememeyi, varlıklarımı görmeyi öğrendim.
 • Kendimi sevmeye başladım, hayatı kasmadan yaşamaya başladım blokajlarımı fark ettikçe ve üstesinden geldikçe yeni fikirler yeni başlangıçlar oluştu kafamda, belki 2 yıl sonra belkide hiç yapamayacağım şeyleri yaptım salonumu 2 kat büyüttüm.
 • Daha az çalışarak daha fazla para kazandım, daha çok gezdim çocuğumu ana okuluna verdim, evime her hafta gelen yardımcı aldım, fitness salonumu istediğim gibi büyüttüm yeni ekipmanlar aldım.
 • En önemlisi eşim bana inanan ve tam arkamda duran bir adam oldu belkide en çok istediğim buymuş aslında anlatacak o kadar çok şey var ki kitap bile yazabilirim senin için. Deniz iyi ki varsın hayatıma dokunduğun için sana minnettarım seni çok seviyorum.
Miyase Okçu / İzmir
Miyase Okçu / İzmirBfit İşletmecisi & Pilates Eğitmeni

Denizim sen benim mucizelere olan inancımı kaybettiğim anda kendimi bir girdabın içinde kaybolmuşken elimden tutup bana her ne arıyorsam tüm cevaplarımın yüreğimde olduğunu. Zihnimin yaratımlarının birer hikaye olduğunu ve onlara nasıl körü körüne bağlandığımı … Sanrılarla donattığım dünyamın ilüzyonlarından çıkmamda sağladığın sevgine şefkatine ittirmelerine sonsuz kere teşekkür ederim … Kendinle barışmak demek dünya ile barışmak demek. Bolluk ve bereketin kendin olduğunu görmek demek…çarenin dışarıda değil içeride olduğunu görmek ve yaşamak demek. Bana beni verdiğin için kendim olmanın çok ama çok güzel olduğunu gösterdiğin için sana ve kız kardeşlerime sonsuz minnettarım. Yüreği güzel mucizem benim..Ve seni çok seviyorum…İyi ki varsın iyi ki varız.

Nüket Karatop
Nüket KaratopAYN Düğün Organizasyon Şirketi Sahibi

Sevgili Deniz, senin en çok neyini seviyorum biliyor musun ? Koşulsuzca bilgini sevgini ayrım yapmadan paylaşmanı, bütüne olan hizmetin bana ilham veriyor. Seninle 3 aylık bir çalışmayı geride bıraktık. Benim için derinleşebilirken yükselebildiğim bir zaman dilimi oldu. Seninle birlikte titreşmek çok keyifliydi. Dönüşümün aslında niyet edip aksiyon aldığımda ne kadar kolay olduğunu gördüm. Açılmaktan korktuğum deniz oradaydı, ben o denize aittim, ruhum bunu biliyor dalgalarına teslim olmak tuzlu suyuna bulanmak için can atıyordu. Ama ben duyduğum korku hikayelerine o kadar çok kendimi kaptırmıştım ki; adımımı attığımda yelkenimi açtığımda felaketlerin üstüme yağacağına denizin içinde boğulacağımı kabule hazırdım. Önce karada yelkenimle pratikler yaptık sonra denizin ritmini dinlemeyi öğrendim senden. Ahh o ritimde kaybolmayı ne kadar özlemişim. Yeniye açılmakla ilgili bakış açım değişti, artık bir oyun gibi görüyorum yeni şeyler denemeyi, bu çok eforsuz ve eğlenceli. Karanlıkta kendi yarattığım gölge canavarlarına ışığı açıp be ceeee yapıyorum artık, seni seviyorum, hep kalpte…

Hanife Demirci
Hanife DemirciKızkardeşleri Çemberleri

Deniz’le çok ihtiyacım olan bir zamanda tanıştım, yani doğru zamanda. Kendimle ve çevremle ilgili birçok konuda farkındalıklarım arttı onun sayesinde. Korkularımla yüzleştim, kendimle yüzleştim. Yol göstericim oldu benim ama en çok da kendimi bulmama yardım etti. Deniz’le çalışmaya başlamadan önceki ben ile bu sürecin sonundaki benin en büyük farkı ise: resmen duruşum ve ses tonum değişti 🙂 Bana yardımcı olduğu için ona minnettarım ve onu çok seviyorum 🙂

Deniz’le 1e1 çalışmaya başlamadan yani bundan 3 ay önce problemlerime hiçbir çözüm yolu bulamayacakmış gibi hissediyordum. Zaman zaman çok çaresiz hissettiğim de oluyordu. Nefesim tıkanıyordu. Bu süre zarfında bazı korkularımla yüzleştim. Yaşarken fark etmediğim bazı olayların nedenlerini anladım, fark ettim. Elde ettiğim en önemli şey ise; bazı şeyleri yapabilmek için ihtiyacım olan “güç” ve “cesaret” aslında benim içimde var 🙂 Bunları fark etmek benim için çok önemliydi çünkü kendimi fark ettim. Bakış açımı azıcık değiştirdiğimde bile hayatımda olaylar pozitife dönmeye başladı. Bakış açımı değiştirdiğimde bazı şeylerin olumlu yönde değiştiğini gördükçe en çok kendimle gurur duydum 🙂 Bazı şeyleri değiştirmek için aslında çok da efor sarf etmeye gerek yok. Kendim hakkında öğrendiğim şey : Hayatta “sınır çizebilmek” ve “net olmanın” ne kadar önemli olduğunu anlamam oldu. Sessiz kalmak ya da içine atmak yerine, aslında kendimi ifade edebilmenin çok yolu var, bunları yapmaya başladığımda kendime olan güvenim daha da arttı. Önümüzdeki 3 ayda sınırlarını çizebilen, ne istediğini bilen ve şartlar / durumlar ne olursa olsun kendini ifade etmekten çekinmeyen bir kadın olmak isterim. Bu bireysel programın başlangıcında kendimi çaresiz hissederken, programın sonunda kendimi güçlü hissediyorum. Deniz bir melek, bir ilham perisi bence 🙂 İnsanlara iç yolculuklarında yol gösteren , yardımcı olan ve cesaret veren bir ilham perisi… Bu birebir 9 aylık programı kendini bulmak, daha iyi anlamak isteyen herkese öneririm. Çünkü o zaman hayat daha kolaylaşıyor.

Zeynep D.
Zeynep D.

Bence Deniz bir tanrıça. İnsanlara yaşamı ve nefes almayı öğreten iyi bir öğretici ve bilen biri. Onu çok seviyorum. Bu programı kendini kandıran oyalayan beyni susmayan, nefes alamadığını hiç bir şeye yetişemediğini düşünen hiç bir şeye vakti olmayan yalanına inanan .. ama olmazki.. param yok ki. zamanım yok ki yalanları ile oyalanan herkese selam olsun hahahahahah 🙂 öneririm! Deniz’le 1e1 çalışmaya başlamadan yani bundan 6 ay önce hayatımda : Mutsuzluk, insanların beni mutsuz ettiğine inanmışlık ve buna bağlı haraplık hissediyordum.

Bu süre zarfında: Hilelerimle tanıştım ben oldum… Bu bireysel programla elde ettiğim EN ÖNEMLİ şey: Kendim olma yoluna adım attım. Bu değişiklikler benim için önemliydi çünkü ben bu değişikliği tanımıyordum. Tanıdıktan sonra ne kadar önemli olduğunu anladım kendini tanımanın. Pozitiflik program süresince kendiliğinden doğal olarak geldi.

Yarattıklarınıza baktığımda kendimi yaratmaktan en çok gurur duyuyorum! Kendimi hep güçlü ve başarılı zannederdim. Ne kadar güçsüz olduğumu gördüm. Önümüzdeki 3 aya baktığınızda neler yaratmaktan çok keyif alırdınız ve kim olmak istiyorsunuz ? Seyahat ve para yaratmak. Kendini daha çok seven ve sahiplenen Egemen olmak istiyorum.

 • 1 kelimeyle bu bireysel programın başlangıcında nasıl hissediyordun ?
  Berbat
 • 1 kelimeyle bu bireysel programın sonunda kendini nasıl hissediyorsun ?
  Harika.

Sizinle tanışana kadar bir kaç şey denedim ama kalıcı değişim olmadı hiç. Siz bilinçli bir şekilde hayattaki bize ait olan duyguları kalıcı bir şekilde dönüştürüyorsunuz. Yüzleştiriyorsunuz! Yaşamın kolaylığını kanıtlıyorsunuz. EFORSUZ YAŞAM sloganı o kadar gerçekmiş ki bunu yaşattırıp bizi tembelliğe, zevkli, kolay bir yaşama bırakıyorsunuz… Yaşamı sevdiriyorsunuz.. Her şey karşıma çıkan her insan her söz bir oyuna dönüşüyor… Ama en önemlisi sayenizde başrol hep benim… Sitenizde bu yazıyı yayınlayabilirsiniz, başkalarına ilham olsun herkes sizi tanısın istiyorum!!!

Egemen Bektaş
Egemen BektaşEgemen Kuaför Salonu Sahibi / Ayak Bakımı Uzmanı

53 yaşında iki kız çocuğu annesiyim, küçük kızımdan bir torunum var büyük kızım eşim ve ben sahil kenarında Rabbim’in cennetten ayırdığı bir köşede tadını çıkara çıkara yaşıyoruz. 2 yıl önce Deniz’le tanışmak nasip oldu onun engin bilgeliğinden faydalanarak kendimi bulmaya, ailemi bulmaya, hayatımı bulmaya başladım, şükredeceğim o kadar çok şeyin olduğunu gördükçe, iç huzurumu buldum bu da hayatıma o kadar olumlu sonuçlar getirmeye başladı ki dönüp baktığımda şükürlerim iyice arttı. Karşıma çıkan olumsuz olayları artık o kadar etkisiz geçiriyorum ki kendim kendime inanamıyordum. Eşimle o kadar tezatlıklarımız olduğunu düşünürdüm ki Deniz’in bana onun aynam olduğunu göstermesine kadar hep inatlaşmalar yaşardık keza şimdi yaşamıyor muyuz; tabiki yaşıyoruz ama canımı acıtmıyor, öfkelenmiyorum, çok anlık ve hemen gelip geçiyor. Çok şükür bin şükür diyorum Deniz’le tanıştım hayata bakış açım yüzde yüz değişti, rahatlık geldi, sakinlik geldi, durmalarım kendimi dinlemelerim kadınlığımı görmem vücudumu tanımam nasıl tarif etsem bilmiyorum ama; kendimi ve hayatı yeniden keşfetmelerim hep Deniz’in sayesinde. Sen o kadar güzel aydınlatan bir ışıksın ki etrafındaki harenin gitgide büyüdüğünü görmek çok güzel, sonsuz aydınlıklarla saracağız her yeri Rabbim senin gibi bir meleği çıkardı karşımıza ki biz aydınlanalım güzelliklerle dolu bir dünya yaşayalım sevgiyle büyüyelim diye; Rabbim’e binlerce şükürler olsun güzel insan, muhteşem tanrıça.

Reyda Öztürk Top
Reyda Öztürk Top BFİT Aliağa/İzmir Kurucu Ortağı

EFORSUZ BAŞARI + MENTÖRLÜK: 1e1 İŞ ve YAŞAM STİLİ KOÇLUĞU

Lütfen sürecinize başlarken yukarıdaki ilk görüşme DENİZ’LE EFORSUZ YAŞAM STRATEJİ SEANSI’nı yapabilmemiz için bizimle iletişime geçin. Bu görüşmemizde sizi destekleyip destekleyemeyeceğimi, birlikte uygunluğumuzu, sizi destekleyebileceğim konunun detaylarını, sürecinizle ilgili opsiyonlarımızı ve aksiyon programımızı ve koçluğa uygunluğunuzu, karşılıklı şartlarımızı konuşup bir anlaşmaya varabilelim. İlk görüşmelerimiz Corona süresince ücretsiz olacaktır.