GİZLİLİK POLİTİKASI

Aşağıda, www.denizturkcu.com sitesinde bulunan kişisel bilgilerin korunması ve gizlilik politikamız ile ilgili esaslar ve şartlar belirtilmektedir.

Önemle belirtmek isteriz ki, kullanıcının belirtilen şartları kabul etmesi, bu kişinin Deniz Türkçü Koçluk Hizmetleri’ne (Bundan sonra “Deniz Türkçü” olarak anılacaktır), www.denizturkcu.com adresi aracılığıyla sağladığı bilgilerin kullanım şeklini kabul ettiği anlamına gelir.  Ayrıca www.denizturkcu.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

www.denizturkcu.com satın ama aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, www.denizturkcu.com olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, www.denizturkcu.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaralarınız, TC kimlik numaranız ve posta adresiniz (semt ve il gibi bilgileri içerecek şekilde)) vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, fatura kesmek için ve hukuki açıdan gerekli olduğu durumlar, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

www.denizturkcu.com üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme e-postaları, e-posta adresinize gönderilebilir. Dilediğiniz zaman bu e-postalarla ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-postaların içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla ve yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere, bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.

Danışan, bu koşulları kabul ettiği takdirde, kişisel bilgilerinin kişisel bilgiler dosyasına kaydedilmesini ve Deniz Türkçü tarafından yukarıda belirtilen amaçlar için kullanılmak üzere otomatik uygulamaya alınmasını kabul ettiğini bildirmiş olur.

Deniz Türkçü, gelişen şartlar dahilinde herhangi bir zamanda Satış Sözleşmesi ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Buna hizmet bedeli eklenmesi vb. değişiklikler de dahildir. Bu eklemeler, değişiklikler, düzenlemeler, ya da iptaller ilan edilir edilmez internet sitesinde yayınlanacak, ayrıca Danışanın kayıt esnasında vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda en etkin yöntemlerle bildirimler yapılacaktır. Bu bildirimlerin gereği gibi yapılabilmesi için Danışanın Deniz Türkçü’ye sunduğu iletişim bilgilerinin doğru ve güncel olması gerekmekte olup, aksi bir durumda Deniz Türkçü sorumluluk kabul etmeyecektir. Danışan Deniz Türkçü’nün etkinliklerine/programlarına katılmaya devam etmekle olası değişiklikleri ve düzenlemeleri de kabul etmiş sayılır.

Deniz Türkçü, Danışanlarına yürürlükteki yasamaya uygun olarak giriş, bilgilendirme, düzeltme, iptal ve itiraz hakları vermektedir. Bu nedenle, 15/1999 numaralı Kişisel Verileri Koruma Kanun’da belirtildiği üzere, Danışan aşağıdaki yolları kullanarak Nüfus Cüzdanı fotokopisi ile birlikte yazılı bir başvuru yaparak bu haklarından faydalanabilir: Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-posta gönderebilirsiniz. E-posta: basari@denizturkcu.com

Son Yazıları Takip Et

Deniz’le Tanışın

Deniz’le Tanışın

Hayat Bu Kadar Zor Olmak Zorunda Değil

Kendinizi ifade etmek için kimseden izin istemeyin. Özellikle kendinizden. Çocukluğumdan beri kendim olarak toplumda var olmayı araştırdım. Sessiz, sakin ve aşırı aşırı aşırı hassas yapım susmama, içe kapanmama, ülkeyi terk etmeme, başkalarını memnun etmek için gerçeğimi saklamama ve sinirlenmeme sebep oldu. Artık bunu yapmayı bıraktım. En derin arzum yakınlığı, özgürlüğü, güveni, kendini ve herşeyi yargısız sevebilmeyi, 100% ruhunu dışarı yansıtmayı, hayallerini ŞİMDİ gerçekleştirmeyi en büyük önceliği yapmak isteyen insanlara destek olmak. Eforsuz Yaşam Hareketi VLOGu bu yolda size destek olacak.

Eforsuz Yaşam Komunitesi

Eforsuz Yaşam Komunitesi

Instagram

Kadir geceniz ve Kadir sabahınız mübarek olsun. Sabaha kadar tüm meleklerin yere indigi bu gecenin anlami buyuk umarim herkes iyi değerlendirmiştir. 
Her şey oldugu gibi mukemmel ve biz gerçeğe yönlendirilmeye devam ediyoruz. Gerçeğin herkes icin ortada olusunun herkese gorunur olacagi aşikar af icin dua edin... sizi seviyorum. #kadirduası #kadirgecesi
Feminen Liderlik Facebook Grubu'nda Ele Geçirme Oyunu devam ediyor, Kadınsanız, kendiniz için vaktiniz yoksa, hayallerinizi yaratmakta güçlük çekiyorsanız, siz adım attığınızdaki gelen dirençlerle başa çıkamıyorsanız, içinizdeki enerjinin içinizde olduğunu bile unutmuş olabilirsiniz, yada analysis paralysis yani analizlerinizle paralize olmuş olabilirsiniz, belki de hayallerinizin bir kısmını yarattınız ve daha fazlasını istiyorsunuz, yada sigarayı bırakmak ya da bir yerinden başlamak, ya da çok fazla kendinizi yaptığınıza adadınız ve kafanızı işten güçten kaldıramıyorsunuz, yada toksik iliişkinizden kurtulmak istiyorsunuz.
Biz kadınlar çok özverili, fedakar, öfkesini çok iyi ifade edemeyen, erkeksi ya da aşırı kadınsı aşırı yumuşak olabiliyoruz, kısacası kendimizi çocuklar, iş, eş, aile, mutfak vs... derken öncelik listemizde 5. 6. sıralara koyabiliyoruz. Bu her zaman böyle olmak zorunda değil belki de bir dönemden geçiyorsunuz, belki de kalıcı değişimin nerelerden geçtiğini henüz keşfedemediniz '50' yaşınıza gelmenize rağmen :), bu grupta muhteşem arkadaşlıklar elde edebilir, hayatınızın beğenmediğiniz bir alanına müdahale etmeyi öğrenebilir, yeni hiç bilmediğiniz farkındalıklar sağlayabilir ya da bambaşka bizim bile sonradan fark ettiğimiz enteresan farkındalıklar ve adımlar elde edebilirsiniz.
KENDİNİZE İYİ BAKMAK KENDİNİZE YAPABİLECEĞİNİZ EN İYİ YATIRIMDIR. KÖTÜ HİSSETMEYE YA DA SAĞLIKSIZ OLMA LÜKSÜNÜ KALDIRMAK İSTEMEZSİNİZ! Nefesiniz yoksa, sağlığınız yoksa, zihninizle yada bedeninizle kavga halindeyseniz, paranızı büyük ihtimalle çarçur ediyor olmanız mümkün. Kendini çarçur eden genellikle herşeyini çarçur etme eğiliminde, çünkü beyin aynı şekilde çalışır, 1 şeyi nasıl yapıyorsan herşeyi öyle yaparsin.
Bunları da geçelim, sizin hakkınızda meraklıyım! En büyük farkındalıklarımdan birisi kendim gibi insanların var olduğunu öğrendiğim gündü :) Kulağa komik geliyor şuan,o zaman acılar içindeydim, özellikle bana olan şeyler sadece benim başıma geliyormuş gibi geliyordu. 
Gelin kendiniz için bir yerden harekete geçin!
IHTIYACINIZ OLAN HERŞEY SIZDE MEVCUT, SIMDIKI REALITENIZ NE OLURSA OLSUN BANA GUVENIN TEK IHTIYACINIZ OLAN DOGRU YONE 1 ADIM! Link profilimde!
Projelerin arasında bazen kafayı sallamak sağlık için iyi gelir bence 😅 özellikle de saçlarını yeni kestirdiysen ✌💇💇💇
Spoiler alert: Uzun süre bakmayın basiniz donebilir.
Korkularini bi kenara bırakıp minnettar oldugunda ... Herşey muazzam 😍❤
.
Fuck your fears and get your grateful attitude straight baybeee 😉❤ #loveyourbody #thesexyyou #omg #sexysoulfulsuccess #eforsuzyaşamhareketi @emilycasselofficial thank you for the love 🌹🎁🌟🌟🌟
Dün fotoğrafları karıştırırken buldum bunu bir kaç benzer poz daha var saçım kısayken 15 yaşindayim burda henuz annem hasta olmadan 1 sene once sanirim yada 14 üm tam hatirlamiyorum. Hep kendimi çok sevdiğimi hatırlıyorum ve hayatı insanlari sevgiyi falan anlayamadığımı çokça gozlem yaptigimi epey dusundugumu (sanirim cok vakit vardi o yaslarda :) ... Oturdugum yer tam deniz kiyisi denizi izlerken yazlikta. Insani cocuklugu epey etkiliyor benim yapim mi sakindi, cok yerimde duramadigim zamanlarimi da hatirliyorum nedense dun baktigim tum fotograflarda hep bi sakin zen durumundayim, yoksa annem babami mi kopyalamisim buyudukce tam cozemedim :) Saclarimi kestirmenin bana cok iyi gelmedigini hatirliyorum ama bundan sonra cok daha cilgin donemlerim oldu o saclarla ve bu kiz ortadan kayboldu tabi, hastaliga tepkimiydi, buyume krizlerimiydi bilmiyorum belki dedikleri gibi cocukluguma donmek gerek 😊 neyse albumu acma sebebim bizim ruhumuzun özünü en iyi yansitan cocukluk fotografini bulmakti kizlara post etmek icin grupta, tabi tek bi fotograf bence yansitamaz bunu ama bunlari buldum, baya yakindan baktim inceledim hatirlamaya calistim, bu fotografa baktigimda kendimle ilgili hatirlamadigim bir dolu şey gordum, onceden gormedigim seyler mesela gulumsememdeki huzun neden ? saclarima baktigimda yine bir garip hissediyorum, şasirdigimi hatirliyorum fotografi ceken erkek arkadasim o donem bana cok guzelsin diyodu anlamiyodum, bir de vucudumu saklamaya calistigimi hatirliyorum yine sebebini bilmiyorum belki televizyondaki mukemmellik algisidir 😄 özünde hayattaki baglantilari cok kesfedememis ve kesfetmeyi bekleyen bir ben bir de kendini goremeyen ve saklayan bir ben goruyorum. Bunun şuan karsima cikmasi da ayrica birşey tabi ... sizin de kendinizi taniyamadiginiz yada hatirlamadiginiz eski fotograflariniz var mi? Hayati anlamaya çalisirken yada en saf hallerinizi yansitan yorumlara yazin baktiginizda neler hatirliyorsunuz, neler hissediyorsunuz, hangi bağlantılar var bugün ve o gün arasında ? Seçimler önemli tabi de herşey olacagina variyor yine... #sadecesev #yaz #tbt #weaverdreamer #connections #dreamon #goddess
Yarın yoğun istek uzerine ve sizi çok ozledigim icin soru&cevap yapacagim. Ne isterseniz sorabilirsiniz Eforsuz Yaşam Hareketi Facebook grubunda olacak yayın umarim uygun bir saattir herkese gore. 😙💗 Gruba üye olmak isterseniz linki profilimde. Pek çok paylaşım var ve gruptan Feminen Liderlik adında yeni bir grup doğdu ona da katılmak isterseniz ve kadınsanız linki şu: www.facebook.com/groups/feminenliderlik 
Görüşürüz, kalpte, Deniz #eforsuzyaşamhareketi #feminenliderlik #easy #eforsuz #success #love #relationships #flow #ilişkiler #expertise #sevgi #abundance
Connection & dreaming = cats 😄
I love feeling the connection of all things especially connecting with animals. I wonder what cats are doing all day everyday I think they might be dreaming. As it seems like they are not doing anything they accomplish so much by just being themselves :) The way they naturally are ! Definitely my inspiration.We and all beings are like cats we are perfect as we are, follow the inner voice within and its desires, show yourself to the world. Have fun! I love you ♡ 
#weaverdreamer #goddesswork #perfectasyouare #dreamon #inspire #sexysoulfulsuccess @emilycasselofficial
Temizlik günü :) yazlıklar çiksin artik bu havalar da ısınsın. Bugun yorulsam da ayakkabilarimi canim gibi seviyorum o yuzden onlara muhtesem yaglarla ve kremlerle hatta muz kabuklariyla bakim yapiyorum :) beni ayakkabilarima bakarken gorseniz bu kiz delirmis diyebilirsiniz. 😅 Sadece sev ayakkabini da, evet ayakkabı severler klubü illa kadin olmaniza gerek yok ayakkabi delisi erkeklerin de olduguna eminim 😊! Ayakkabilarinizin uzun omurlu olmasini istiyorsaniz ve yatiriminizi cope atmamak icin çok ayakkabi alin ve arka arkaya ayni ayakkabiyi giymeyin. Dinlendirin 😉 evet ufak tuyolardan sonra size soylemek istedigim seye geçebilirim.
.
.
.
Yaşarken insan olarak pek cogumuz gunluk hayatimiza dahil olan herseyin %70 ini kendimiz icin kullanmiyoruz. Bunu degerlendirmek icin sadece kendiniz icin kendinize ayirdiginiz zamana bakabilirsiniz. Kim icin calisiyoruz %70 baskalari icinse belkide maksimum %30 kendimiz icin.
.
.
.
Bundan 5 sene once tamamen minimalist bir hayat benimseyip yaklasik 10+ valiz kiyafet ve bir o kadar da ayakkabımı ve cantami hatta kitaplarimi bagislamis olsam... butun esyalarimi satmis olsam ve cok azla yaşiyor olsam da ayakkabilarin guzelliginden vaz geçmek istemiyorum hala !! ben de onlara gozum gibi bakiyorum. Çantalarimi hala kisitli sayida kullaniyorum kendime hakim olmam zor bu konuda ama gorunuse gore fena sayilmam :) .
.
.
Yaşasin minimalizm ayakkabilar hariç 👠👡👠👡👠👡👠👡👠👡👠👡👠👡 😜#minimal #eforsuzpazar #eforsuzyaşamhareketi #bakım #ayakkabılar #shoes #investinyourself #sexysoulfulsuccess #capsulegardrobe
Harika bir tatli hemen tarifini veriyorum ismi Sütlü Hurma Tatlısı. 
Bence kesin yapın 0 şeker tadı da çok güzel.
6 kisilik tarif ben 3 kisilik yaptim malzemeleri 6 kisiye gore veriyorum asagi yukari yarisini kullandim ben.
🍧🍧🍧🍧🍧
1 lt süt (her türlü süt koyabilirsiniz) 
2.5 kasik un
2.5 kasik nişasta
Bunlari ocakta pisiriyorsunuz koyu kivam alinca.
1 paket vanilin yada vanilya damlalari ekleyin
Ocaktan alın.
Rondo yada blender da 20 adet hurmayı cekirdeklerini cikararak + yaklasik yarim bardak süt ekleyerek cekin. Icine 1 avuc findik ve kaju ekledim ben ceviz de ekleyebilirsiniz. Toplam 2 avuc findik fistik biseyler ekleyin :) rondodan gecirin yine. Ben 3 kase için yarim lt süt 1 kasik un ve 1 kasik nisasta koydum 12 tane hurma koydum.
.
.
.
Pisirdiginiz tencereye rondodaki karisimi ekleyin karistirin. Kaselere koyun. 
Afiyet olsun. Şekere gerek yok bence guzel sekerli oluyor zaten. 😊😙👪💗👌
.
Not: Sıcak yemenizi ya da dolapta sogutup yemenizi ve yaptiginiz gun bitirmenizi şiddetle tavsiye ediyorlar. Ben sicak yedim cok guzel.
.
.
.
#eforsuzcumartesi ler hepinizeeee...

Deniz Türkçü Bireysel ve Kurumsal Koçluk Hizmetleri

Kamara Studio Offices İş Merkezi Abide-i Hürriyet Caddesi Hasat Sk. No:52
Şişli · İstanbul · TÜRKİYE
basari@denizturkcu.com

Copyright 2017 ©  Deniz TÜRKÇÜ | Tasarım: Senkro Tasarım