Akıl neyi hayal edip, inanırsa; onu başarır!
Napolleon Hill 

Tanrıça Yolu Okulu;

 • Şimdiye kadar maskülen iş yapış, düşünme, var olma biçimlerinde ustalaşmış,
 • Hayatında sürekli benzer zorlanmaları hayatının her alanında yaşayan ama
  bu durumun sebebini ya da çözümünü bir türlü bulamayan, bulsa da uygulayamayan,
 • Türlü türlü yöntemler denemesine her gün efor çaba sarfedip istediklerini sonuçların yarısını bile alamayan,
 • Kadın olmanın gücünün kendi dışında arayan,
  içine döndüğünde de gördüğü potansiyelden korkan ya da kafası karışan,
 • Kadınlar için Feminen kendi öz var oluş, düşünüş ve iş yapış biçimine geri dönme yolculuğunun başlangıcıdır.

Bu program kendine doğru 1,2,10 adım gelmek isteyen kendi öz var oluşunu daha çok deneyimlemek, görmek ve tüm dünyaya göstermek isteyen kadınlar için 6 Ay boyunca süren bir Feminen Arketip Çalışma Programıdır. 

Bu program sizin için MÜKEMMEL eğer;

 • Hayatınızda bulunduğunuz yeri bir üst seviyeye taşımak isteyen tutkulu, eğlenceli, hayat dolu bir kadınsanız ve bu süreçte sizin gibi diğer neşe dolu kadınlarla birlikte eğlenerek desteklenmek ve hayatınızı üst seviyelere çıkarmak istiyorsanız,
 • Girişimci, serbest çalışan bir kadınsanız ve özgüveninizi yükseltirken, satışlarınızı en üst seviyelerde artırmak istiyorsanız, (yeni başlamış ya da işinde ileri seviyede olabilir)
 • Daha çok para kazanmak ve paranın getirdiği özgürlükten rahatça keyif aldığınız bir hayat stili istiyorsanız,
 • Yaşadığınız eski kötü deneyimlerin tekrarlanmasından bıktıysanız ve artık bunun olmasına izin vermek istemiyorsanız,
 • İnsanlarla ilişkilerinizde sorun yaşıyorsanız ve artık bu durumu düzeltmek istiyorsanız,
 • Eğer eşinizle ilişkinizde problemler yaşıyor ve istediğiniz yakınlığı bulamıyorsanız ve bu durumu kendiniz çözüme kavuşturamıyorsanız.

Bazen hayatın çok zor olduğu zamanlardan geçebiliriz yada hayatı istediğimiz gibi akmazken bulabiliriz, ancak durum ne olursa olsun hayat her zaman para, ilişkiler, sağlık ve ya her konuda daha kolay akabilir.


Tabiki dünyada kimsenin hayatı %100 mükemmel ve kelebekler gibi saf mutluluk halinde geçmiyor ve bir çoğumuzun hayatında kendi kendimize çözümleyemediğimiz pek çok sorun var. Size önerdiğim %100 mükemmel bir hayata sahip olacaksınız rüyası değil. Bir düşünün hayatınızın %10, %20, %30 daha iyi olması ve bu şekilde her alanında gelişme sağlamak istemez misiniz ? İleri yönlü hiç bir efektif adım atmadığınız sürece ‘aynı yerde’ durmaya devam ediyor olacaksınız.

6 ay Feminen Arketip Çalışması size ne kazandırır ?

GÜCÜNÜ SAHİPLENMEK : İçinizdeki tüm güçleri kullanmaya başlayacağınız 

YÜKSEK ENERJİ SEVİYELERİ DENEYİMİ : Mevcut enerjinizi dönüştürerek Neşe ve Sağlıkla bütünleşebileceğiniz

KALBE HİZMET EDEN ZEKA : Zekanızı efektif kullanabileceğiniz

ENERJİNİ GERİ KAZANMAK : Hayallerinizi Gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan Enerjiyi kendinizden sağlayabileceğiniz

ARZU ETTİĞİN BÜYÜK ETKİYİ YARATABİLME : Dünyadaki Etkinizi Artırabileceğiniz

FİNANSAL BOLLUK : Bolluğunuzu Arttırarak deneyimleyebileceğiniz

İÇSEL HUZUR : Dünyada yaşamaktan ve Olduğunuz Gibi Var Olmaktan memnun hale geleceğiniz

AKIŞTA VE GÜVENDE BİR HAYAT : Eforsuz Bir Hayat deneyimi sağlayabileceğiniz

POTANSİYELİNİ KULLANABİLME : İçinizdeki Gücünüzü Keşfetmediğiniz yanlarınızı kullanmaya başlayacağınız bir programdır.

Feminen Arketip Çalışması Nedir ?

Programa Neler Dahil ?

HAYATTA KOLAYLIĞI DENEYİMLEMENİZ, HAYALLERİNİZE ODAKLANMANIZ VE DUYGUSAL VE FİNANSAL ÖZGÜRLÜĞÜNÜZÜ GENİŞLETMENİZ İÇİN ODAKLI SÜREÇ & STRATEJİK REHBERLİK 

FEMİNEN ARKETİPLERİ İLE KADIN OLMANIN EN GÜÇLÜ YANLARINI BEDENE GETİRDİĞİNİZ, KENDİNİZLE GERÇEK UYUMU YAKALADIĞINIZ YENİ ARAÇLAR

DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN HAYALLERİNİ YARATAN KADINLARLA HER İKİ HAFTADA 1 KIZKARDEŞLİĞİ GRUP DESTEĞİ 

YENİ ENERJİNİZLE UYUMLANMANIZ İÇİN HER 2 AYDA 1 MİSAFİR KONUŞMACILARLA EKSTRA DESTEK 

TAM İHTİYACINIZ OLDUĞU ANDA KULLANABİLECEĞİNİZ HAYAT KURTARICI KAYNAKLAR

GÜVENDE HİSSEDECEĞİNİZ KUTSAL BİR ALAN

ANLAYIŞIMIZI BİRLİKTE DERİNLEŞTİRECEĞİMİZ VE HAYATINIZI TAMAMEN DÖNÜŞTÜRMENİZE, HAYALLERİNİZE KENDİNİZİ ADAMANIZA OLANAK SUNAN TAMAMEN GÜVENLİ 6 AYLIK BİR FACEBOOK GRUBU 

HAYATINIZDA BELKİ DE HİÇ DESTEKLENMEDİĞİNİZ KADAR MUAZZAM VE SÜREKLİ BİR DESTEK & SİZİ ANLAYAN SİZİN GİBİ RUH KARDEŞLERİNİZDEN OLUŞAN BİR KOMÜNİTE

Her ay aşağıdaki kaynakları feminen liderliği YANİ EN EFORSUZ VERSİYONUNUZU deneyimlemeniz ve hayallerinizdeki başarıyı yaratmanız için kullanacaksınız: 

 • İki ayda 1 tema ve bu arketipin enerjisi ile her ay feminen yanımızın güçlenmesi ve bize hizmet etmeyen yanlarımızın bırakılmasını kolaylaştıracak : her ayın ilk haftası Deniz ile 45 dk’lık Niyet görüşmesi
 • Süreçte hayallerinizi yaratırken zorlandığınız yerleri konuşmak ve ihtiyacınız olan desteği almanız için kızkardeşlerinizle birlikte : 2 1’er saatlik kızkardeşliği görüşmesi (Benimle ve Bensiz)
 • Her iki ayda bir son hafta ayın temasıyla uyumlu : 60 dakikalık 1 misafir konuşmacı etkinliği 
 •  Her ay ayın temasıyla ve Tanrıça enerjisiyle alakalı daha çok odaklanmanızı ve anda kalmanızı kolaylaştıracak PDF çalışma kitapçığı 
 • Gruba özel, kendinizi açmanıza, süreçte geri yansıtma yapmanıza ve keşfetmenize el verecek, kaynak değiş tokuşu yapabileceğiniz, kızkardeşlerinizle iletişim kurarak birbirinizi destekleyebileceğiniz, birbirinizi sorumlu tutmak için kullanabileceğiniz GİZLİ VE GÜVENLİ Facebook Grubu
 • Online Kitap Klübü

Program Özellikleri

AYLIK TANRIÇA NİYET ÇALIŞMASI

Her iki ayda bir ilk hafta benim liderliğimde Tanrıça arketipinin, enerjisi hakkında yönlendirdiğim bu yönde o 2 ay boyunca öğreneceğimiz konu hakkında bir niyet görüşmesi gerçekleştireceğiz. Bu görüşmede 2 aylık niyetlerinizi belirleyebileceksiniz ve birlikte geçireceğimiz 6 ay boyunca 3 arketiple çalışarak en iyi versiyonunuza yaklaşacaksınız. Feminenin eforsuzluğunu ve güçlü yönlerini daha yakından deneyimlerken, hepimiz hayat algımızda derinleşerek bu süreçte arketiple uyumlanarak kendi hayallerimiz yönünde ve arketipin öğretisi ve enerjisi doğrultusunda harekete geçeceğiz.

ARKETİP ÇALIŞMA KİTABI

Her ay süreçte daha sağlıklı ilerlemek, günlük ve haftalık olarak kendinizle ve niyetlerinizle bağ kurmak için bir PDF çalışma kitabı ve rehberlik alacaksınız. Buradaki sorularla amacınızla daha derinden bağlanıp, hayalleriniz yönünde aksiyona geçeceksiniz. Bu konuda kızkardeşliği çemberlerinde birbirinizden destek alabilirsiniz.

ONLINE KIZKARDEŞLİĞİ FEMİNEN LİDERLİK ÇEMBERLERİ

Her ay diğer kızkardeşlerinizle birlikte 3 online grup koçluğu görüşmesine katılacaksınız. 3 saat süresince kız kardeşlerinizle haftalık paylaşımlarda bulanacak, destek isteyecek, destekleyecek, birbirinizi sorumlu tutacak ve kazanımlarınızı birlikte kutlayacağız. Bu görüşmelerin saatini tamamen sizin takviminizdeki uygunluklarınıza göre ayarlayacağız.

MİSAFİR KONUŞMACILAR & KENDİ ALANINDA UZMANLAŞMA

Benim yetiştirdiğim ya da dışarıdan güvendiğim alanında uzman kişilerden o ayın Tanrıça enerjisine ve arketipine göre kendilerinin son dönemdeki en yeni öğretilerini ve uzmanlıklarını deneyimleme ve onlarla 1 saat geçirme şansına sahip olacaksınız. Bu uzmanlar sizin sürecinizde destekleyerek, size var oluşlarıyla örnek olacaklar. Aynı zamanda aranızdan yeteneğini geliştirmek, görünür hale getirmek, uygulama yapmak ve sunmak isteyenleriniz her ayın son haftası 1 saatlik grup çalışması yapma fırsatı elde edecek ve diğer kız kardeşlerini desteklerken kendine güvenini tazeleyerek, kendi uzmanlığını keskinleştirerek kendi müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarken, sektöründe vizyoner liderler arasında yerini alacak.

Siz de Şimdi Feminen Liderliğin Eforsuzluğunu
deneyimlemek için aramıza katılın!

1666 TL (kdv dahil) X 6 = 9996 TL

 3167 TL (kdv dahil) X 3  = 9501 TL
(Kazancınız: 495 TL)
* Kredi kartı ile ödemek isterseniz %4 ekstra komisyon yatırım miktarlarına dahil değildir. Yukarıdaki miktarlar EFT / HAVALE miktarlarıdır.

İlk 6 aylık yatırımınızdan ve 6 Feminen arketipi birlikte çalışmamızdan sonra program yılın 2. altı ayında diğer 6 Feminen arketip çalışması ile yeniden açılır, 12 ay boyunca programa katılmanız halinde program ömrü boyunca programda ücretsiz kalma hakkına sahip olursunuz.

İlk 6 aydan sonra hemen akabinde arketipleri çalışmak istemez iseniz sizin için doğru hissettirmez ise, programın 2. arketiplerini 1 sene sonra tekrar açıldığında çalışabilirsiniz. Bu durumda 2. 6 ay programdan çekilebilir ve ara verebilir, sonrasında 1 sene sonra programa yeniden katılabilirsiniz. İkinci bir opsiyon olarak arketipleri aktif değil pasif üye şeklinde
geri kalan 6 ay için aylık bir üyelik ücreti ödeyerek takip edebilirsiniz.

Bu durumda yatırım miktarınız eğer 12 aylık yatırımın hepsini tamamlamadıysanız ilk 6 ay yaptığınız yatırımın yarısına düşer.
Tamamladıysanız ise pasif üye olarak ücretsiz bir şekilde programdan istifade edebilirsiniz.

TYO Aktif Üye nedir ?  
TYO Aktif Üyeler Programın içeriğindeki tüm içeriklere ve çemberlere aktif olarak katılım gösteren üyelerdir.

TYO Pasif Üye nedir ?
TYO Pasif Üyeler 12 aylık yatırımı yapmış ve grupta program ömrü boyunca kalmaya hak kazanmış üyelerdir. Bu üyeler çemberlere katılmazlar ve sadece arketip PDF ini ve arketip anlatımını o ayki versiyona göre anlatımını almaya hak kazanırlar. Gruba özel Facebook grubuna süreçleri hakkında gönderiler gönderebilir, gruptan destek alabilir ve niyetlerini gruba yollayabilirler.

Pasif üyeler de ayda 2 kez yaptığımız kızkardeşliği çemberlerine katılmak isterlerse, her 6 aydaki lansman fiyatları üzerinden aylık miktarın yarısını ödeyerek katılabilirler. Yatırımlar minimum 6 aylık dönemler halinde yapılır, yani bir pasif üye çemberli opsiyona katılmak ister ise ve 12 aylık yatımını yapmış ise yeni lansman dönemlerinde 6 aylık döngünün girişinde, çemberlere katılmak için yatırımını yükseltebilir.

PROGRAM ŞU ANDA BAŞVURULARA AÇIK

AŞAĞIDAKİ LİNKTEKİ

BİLGİ FORMUNU DOLDURARAK

BENİMLE 1E1 GÖRÜŞMELERİNİZİ

HER ZAMAN AYIRTABİLİRSİNİZ

YENİ BAŞVURU AÇILIŞ TARİHİ :  4 EKİM 2019

PROGRAM BAŞLANGIÇ TARİHİ:   29 KASIM 2019

ŞİMDİ BAŞVUR