tyo

∼ Yeni bir var oluşta ustalaşmadan önce yeni bir düşünme biçiminde ustalaşmalısın. ∼

Tanrıça Yolu Okulu birbirlerine benzeyen hayalindeki hayatı yaratmak için yola çıkmış 15 kadının 12 ay boyunca hayatlarında yepyeni bir BEN’e dönüşecekleri, kendilerine yaklaşarak hayatları boyunca istedikleri kalplerinin arzularını deneyimleme fırsatı bulurken, hiç uyandırmadıkları kendilerini bile şaşırtacak potansiyellerini uyandıracakları, onların finansal duygusal ve fizyolojik özelliklerini kendileri istedikleri şekle dönüştürmelerine olanak sağlayan bir süreçtir. 

Bu program sizin için MÜKEMMEL eğer;

 • Hayatınızda bulunduğunuz yeri bir üst seviyeye taşımak isteyen tutkulu, eğlenceli, hayat dolu bir kadınsanız ve bu süreçte sizin gibi diğer neşe dolu kadınlarla birlikte eğlenerek desteklenmek ve hayatınızı üst seviyelere çıkarmak istiyorsanız,
 • Girişimci, serbest çalışan bir kadınsanız ve özgüveninizi yükseltirken, satışlarınızı en üst seviyelerde artırmak istiyorsanız, (yeni başlamış ya da işinde ileri seviyede olabilir)
 • Daha çok para kazanmak ve paranın getirdiği özgürlükten rahatça keyif aldığınız bir hayat stili istiyorsanız,
 • Yaşadığınız eski kötü deneyimlerin tekrarlanmasından bıktıysanız ve artık bunun olmasına izin vermek istemiyorsanız,
 • İnsanlarla ilişkilerinizde sorun yaşıyorsanız ve artık bu durumu düzeltmek istiyorsanız,
 • Eğer eşinizle ilişkinizde problemler yaşıyor ve istediğiniz yakınlığı bulamıyorsanız ve bu durumu kendiniz çözüme kavuşturamıyorsanız.

Bazen hayatın çok zor olduğu zamanlardan geçebiliriz yada hayatı istediğimiz gibi akmazken bulabiliriz, ancak durum ne olursa olsun hayat her zaman para, ilişkiler, sağlık ve ya her konuda daha kolay akabilir.


Tabiki dünyada kimsenin hayatı %100 mükemmel ve kelebekler gibi saf mutluluk halinde geçmiyor ve bir çoğumuzun hayatında kendi kendimize çözümleyemediğimiz pek çok sorun var. Size önerdiğim %100 mükemmel bir hayata sahip olacaksınız rüyası değil. Bir düşünün hayatınızın %10, %20, %30 daha iyi olması ve bu şekilde her alanında gelişme sağlamak istemez misiniz ? İleri yönlü hiç bir efektif adım atmadığınız sürece ‘aynı yerde’ durmaya devam ediyor olacaksınız.

12 ay Masterminding size ne kazandırır ?

GÜCÜNÜ SAHİPLENMEK : İçinizdeki tüm güçleri kullanmaya başlayacağınız 

YÜKSEK ENERJİ SEVİYELERİ DENEYİMİ : Mevcut enerjinizi dönüştürerek Neşe ve Sağlıkla bütünleşebileceğiniz

KALBE HİZMET EDEN ZEKA : Zekanızı efektif kullanabileceğiniz

ENERJİNİ GERİ KAZANMAK : Hayallerinizi Gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan Enerjiyi kendinizden sağlayabileceğiniz

ARZU ETTİĞİN BÜYÜK ETKİYİ YARATABİLME : Dünyadaki Etkinizi Artırabileceğiniz

FİNANSAL BOLLUK : Bolluğunuzu Arttırarak deneyimleyebileceğiniz

İÇSEL HUZUR : Dünyada yaşamaktan ve Olduğunuz Gibi Var Olmaktan memnun hale geleceğiniz

AKIŞTA VE GÜVENDE BİR HAYAT : Eforsuz Bir Hayat deneyimi sağlayabileceğiniz

POTANSİYELİNİ KULLANABİLME : İçinizdeki Gücünüzü Keşfetmediğiniz yanlarınızı kullanmaya başlayacağınız bir programdır.

Masterminding Nedir ?

Programa Neler Dahil ?

HAYATTA KOLAYLIĞI DENEYİMLEMENİZ, HAYALLERİNİZE ODAKLANMANIZ VE FİNANSAL ÖZGÜRLÜĞÜNÜZÜ GENİŞLETMENİZ İÇİN ODAKLI SÜREÇ & STRATEJİK REHBERLİK 

TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDAN HAYALLERİNİ YARATAN KADINLARLA KIZKARDEŞLİĞİ GRUP DESTEĞİ 

YENİ ENERJİNİZLE UYUMLANMANIZ İÇİN EKSTRA DESTEK 

TAM İHTİYACINIZ OLDUĞU ANDA KULLANABİLECEĞİNİZ HAYAT KURTARICI KAYNAKLAR

GÜVENDE HİSSEDECEĞİNİZ KUTSAL BİR ALAN

ANLAYIŞIMIZI BİRLİKTE DERİNLEŞTİRECEĞİMİZ VE HAYATINIZI TAMAMEN DÖNÜŞTÜRMENİZE, HAYALLERİNİZE KENDİNİZİ ADAMANIZA OLANAK SUNAN 12 AYLIK BİR YAPI

HAYATINIZDA BELKİ DE HİÇ DESTEKLENMEDİĞİNİZ KADAR MUAZZAM VE SÜREKLİ BİR DESTEK & SİZİ ANLAYAN SİZİN GİBİ RUH KARDEŞLERİNİZDEN OLUŞAN BİR KOMÜNİTE

Her ay aşağıdaki kaynakları feminen eforsuz liderliği deneyimlemeniz ve hayallerinizdeki başarıyı yaratmanız için kullanacaksınız: 

 • Aylık tema ve enerjisi ile her ay feminen yanımızın güçlenmesi ve bize hizmet etmeyen yanlarımızın bırakılmasını kolaylaştıracak her ayın ilk haftası Deniz ile 1 saatlik Niyet görüşmesi
 • Süreçte hayallerinizi yaratırken zorlandığınız yerleri konuşmak ve ihtiyacınız olan desteği almanız için kızkardeşlerinizle birlikte 2 1’er saatlik kızkardeşliği görüşmesi (Benimle ve Bensiz)
 • Her ayın son haftası ayın temasıyla uyumlu 60 dakikalık 1 misafir konuşmacı etkinliği ya da benimle online video eğitimi
 •  Her ay ayın temasıyla ve Tanrıça enerjisiyle alakalı daha çok odaklanmanızı ve anda kalmanızı kolaylaştıracak PDF çalışma kitapçığı + benim kişisel kitaplığımdaki kaynaklara erişim hakkı
 • Gruba özel benim özel canlı yayınlarımın olduğu, kendi yeteneklerinizi oraya koymanıza el verecek, benimle soru & cevap yayınları, kaynak değiş tokuşu yapabileceğiniz, kızkardeşlerinizle iletişim kurarak birbirinizi destekleyebileceğiniz, birbirinizi sorumlu tutmak ya da kendinizi sorumlu tutmak için kullanabileceğiniz GİZLİ Facebook Grubu
 • Online Kitap Klübü
 • Süreçte gelecek birbirinden mucizevi Bonuslar

Program Özellikleri

AYLIK TANRIÇA NİYET ÇALIŞMASI

Her ayın ilk haftası benim liderliğimde Tanrıça arketipinin, enerjisinin ve temasının hakkında yönlendirdiğim bu yönde o ay öğreneceğimiz konu hakkında bir niyet görüşmesi gerçekleştireceğiz. Bu görüşmede aylık niyetlerinizi belirleyebileceksiniz ve o ayı sizin en iyi versiyonunuza yaklaştıracak, eforsuz yaşamı daha yakından deneyimlemenizi sağlayacak ve hepimizi hayat algımızda derinleştirerek o ayki temamızla uyumlanmak için kullanacağız.

ÇALIŞMA KİTABI & CANLI YAYINLAR

Her ay süreçte daha sağlıklı ilerlemek, günlük ve haftalık olarak kendinizle ve niyetlerinizle bağ kurmak için bir PDF çalışma kitabı ve rehberlik alacaksınız. Aynı zamanda haftalık ve aylık gruba özel ve Tanrıça enerjisine özel canlı yayınlarla amacınızla daha derinden bağlanıp, hayalleriniz yönünde aksiyona geçeceksiniz. Ara sıra yapacağımız Soru & Cevap canlı yayınlarıyla ve video eğitimleriyle de benden ve birbirinizden destek alacaksınız.

ONLINE KIZKARDEŞLİĞİ DESTEĞİ & GRUP KOÇLUĞU ÇEMBERLERİ

Her ay diğer kızkardeşlerinizle birlikte 2 online grup koçluğu görüşmesine katılacaksınız. 1 – 1,5 saat süresince kız kardeşlerinizle haftalık paylaşımlarda bulanacak, destek isteyecek, destekleyecek, birbirinizi sorumlu tutacak ve kazanımlarınızı birlikte kutlayacaksınız. 15 kişi olmamıza rağmen gruplar maksimum 5 er kişilik olacak. Bu görüşmelerin saatini tamamen sizin takviminizdeki uygunluklarınıza göre ayarlayacağız.

MİSAFİR KONUŞMACILAR & KENDİ ALANINDA UZMANLAŞMA

Benim yetiştirdiğim ya da dışarıdan güvendiğim alanında uzman kişilerden o ayın Tanrıça enerjisine ve arketipine göre kendilerinin son dönemdeki en yeni öğretilerini ve uzmanlıklarını deneyimleme ve onlarla 1 saat geçirme şansına sahip olacaksınız. Bu uzmanlar sizin sürecinizde destekleyerek, size var oluşlarıyla örnek olacaklar. Aynı zamanda aranızdan yeteneğini geliştirmek, görünür hale getirmek, uygulama yapmak ve sunmak isteyenleriniz her ayın son haftası 1 saatlik grup çalışması yapma fırsatı elde edecek ve diğer kız kardeşlerini desteklerken kendine güvenini tazeleyerek, kendi uzmanlığını keskinleştirerek kendi müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarken, sektöründe vizyoner liderler arasında yerini alacak.

Siz de Şimdi Eforsuz Yaşayan Kadınlar Komünitemize Katılın!

GENEL ÜYELİK – TL (kdv dahil) / AY

Yukarıda Belirilen Tüm Program Özelliklerini içerir

Programa — tarihine kadar katıldığınız ve Genel Üyeliği aldığınız taktirde Benimle ekstra olarak 12 ay boyunca Ayda 1 kez 30 DK’lık bedava görüşme hakkı kazanacaksınız. Genel Üyelik Paketine — sonrası katılımlarda 30 DK’lık görüşme hakkı olmayacaktır.

ÖZEL ÜYELİK —- TL (kdv dahil) / AY

Tüm Program Özellikleri + Benimle ayda 2 kez 45 Dakikalık Görüşme içerir 

Kişinin ihtiyacına göre programa ekstra seçimler eklediğimiz bir paket yaratılabilir, ekstra 1e1 görüşmeler vb.

SON KATILIM TARİHİ: 3 OCAK 2019

PROGRAM BAŞLANGIÇ TARİHİ: 7 OCAK 2019

ŞİMDİ BAŞVUR